Pro potvrzení své účasti na příměstském táboře vyplňte, prosím, níže daný formulář!

11 + 15 =

Proč si zvolit právě náš kurz?

  • garance všestranných pohybových zdatností
  • rozvoj všech motorických schopností
  • vytvoření kladného a pozitivního vztahu ke sportu jako takovému
  • stabilizace a rozvoj psychické stránky dítěte
  • rozvoj týmové práce v kolektivu
  • vlastnoručně vyrobené překážky
  • možnost vyzkoušet si regulérní závod s naším vedením a podporou
  • unikátní a jedinečný projekt v ČR
  • rozšíření motivace vašich dětí
  • pořádáme též příměstské tábory

 

Vážení rodiče a budoucí zájemci,

vítejte na příměstském táboru extrémních překážkových běhů, jehož náplní bude plně rozvinout potenciál Vašeho dítěte a vytvořit mu kladný vztah ke sportu a pohybu samotnému. Vaše děti budou mít ty nejzkušenější lektory, kteří prošli českou, evropskou i světovou špičkou, a tudíž na základě dlouhodobých zkušeností vědí, jakým způsobem s dětmi pracovat, usměrňovat je a vést. Naším úkolem bude děti vybavit pokročilým pohybovým fondem, ale také je naučit mravním, soutěžním a mentálním pravidlům, které patří nejen ke sportu.

Pokud tedy Vy i Vaše dítě stále váháte, jakým sportem se bude dítě v budoucnu zabývat, tak příměstský tábor extrémních překážkových běhů je ta pravá volba.

Po vyplnění formuláře Vám přijde potvrzující email s pokyny k platbě. Pokud by nastal nějaký problém, kontaktujte nás na telefonu: 606 232 235 nebo na emailu: radeksimandl@gmail.com.

Víme, že v současné době nemůžeme garantovat jakékoliv podmínky tábora a vůbec jeho uskutečnění (zatím máme ale potvrzeno!), ale v případě zrušení, či nekonání tábora, se budou peníze vracet. Při zrušení účasti 30 dní před zahájením tábora, je částka nevratná, lze ale svou účast nahradit jiným účastníkem.

Přihláška se stává závazná po uhrazení částky, nejpozději  však do 25.6.2024. Rozhodujte se rychle, kapacita kurzu je omezena!

Základní informace:

Kdy: Zahájení příměšťáku je 29.7.2024, od pondělí do pátku 8:45 do 16:00

Kde: ZŠ a MŠ Weberova (sraz 10 min předem)

Cena: 4000,-  za termín

Kudy k nám? Bus 167 a zastávka Weberova

 

Příměstský tábor pro přípravu na extrémní překážkové běhy jsme založili na základě osobního střetu s upadající mladou generací, kterou více zajímají moderní technologie než jejich vlastní zdraví. Čím to je? Především tím, že děti dnes nemají dostatečnou fantazii a představu o tom, co může být zábavné a naplňující. K uspokojení svých fantazií využívají virtuální světy místo toho, aby se se svými přáteli bavili doopravdy…

Našim cílem je děti přitáhnout zpátky k přírodě a upevnit jim vztah k pohybu tím, že jim ukážeme, že válení se v blátě a visení na kruzích může být i legrace. Primárně se budeme zaměřovat na rozvinutí motorických schopností a dovedností, ale nebudeme opomínat stimulaci psychických projevů dětí. Součástí struktury sportovního výkonu bude zaměření na kondiční, taktickou, psychologickou a hlavně technickou složku. Děti si budou tréninkem osvojovat rychlostní, obratnostní, vytrvalostní a hlavně silové schopnosti a to prostřednictvím překážek, které pro ně budou připraveny. Budou si moci vyzkoušet lezení po stěně, šplhání po laně, ručkování po kruzích s různými madly a střelbu z modifikovaných nástrojů (luk a prak).

A jako bonus – možnost pořízení si našeho originálního dresu, kterým nás můžete reprezentovat v soutěžích

Dobrý den, pane učiteli,

děkujeme za bezva zážitky z dnešního dne. Vojta o táboře stále mluví a rád by chodil na pravidelné kurzy v září.

Děkuji

Jana Seidlová

Příměstský tábor

Dobrý den, pane Simandle,

Jinak mám obrovskou radost, co jste s kluky dokázali na táboře udělat. Po prvním dnu jsem se bála, že to vzdají. Nevzdali. Po druhém dnu jsem si to myslela na 100 %, přesto šli i další den. Nemohli se pohnout, byli totálně vyčerpaní…..Ve čtvrtek po táboře jsem viděla v tváři svého zemitého synka Tobiáše spokojený a radostný úsměv. A Kryštof mi každý den, se špatně skrývaným nadšením, vyprávěl, jaké všechny překážky museli zdolat.….. A ještě chtějí chodit na Vaše pravidelné kurzy!
Jsem na ně opravdu pyšná, protože překonali sami sebe, a vám všem strašně moc děkuju za úžasný přístup, se kterým s dětmi pracujete.

Přeji vám všem hodně nadšených a spokojených dětí a spoustu elánu a radosti do dalšího vašeho počínání.

Soňa Javornická

Příměstský tábor

Do prvního termínu příměstského tábora zbývá:

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

Sledujte nás na sociálních sítích! 🙂