Pro potvrzení své účasti na příměstském táboře vyplňte, prosím, níže daný formulář!

3 + 9 =

Proč si zvolit právě náš kurz?

  • garance všestranných pohybových zdatností
  • rozvoj všech motorických schopností
  • vytvoření kladného a pozitivního vztahu ke sportu jako takovému
  • stabilizace a rozvoj psychické stránky dítěte
  • rozvoj týmové práce v kolektivu
  • vlastnoručně vyrobené překážky
  • možnost vyzkoušet si regulérní závod s naším vedením a podporou
  • unikátní a jedinečný projekt v ČR
  • rozšíření motivace vašich dětí
  • pořádáme též příměstské tábory

 

Vážení rodiče a budoucí zájemci,

vítejte na příměstském táboru extrémních překážkových běhů, jehož náplní bude plně rozvinout potenciál Vašeho dítěte a vytvořit mu kladný vztah ke sportu a pohybu samotnému. Vaše děti budou mít ty nejzkušenější lektory, kteří prošli českou, evropskou i světovou špičkou, a tudíž na základě dlouhodobých zkušeností vědí, jakým způsobem s dětmi pracovat, usměrňovat je a vést. Naším úkolem bude děti vybavit pokročilým pohybovým fondem, ale také je naučit mravním, soutěžním a mentálním pravidlům, které patří nejen ke sportu.

Pokud tedy Vy i Vaše dítě stále váháte, jakým sportem se bude dítě v budoucnu zabývat, tak příměstský tábor extrémních překážkových běhů je ta pravá volba.

Po vyplnění formuláře Vám přijde potvrzující email s pokyny k platbě. Pokud by nastal nějaký problém, kontaktujte nás na telefonu: 606 232 235 nebo na emailu: radeksimandl@gmail.com.

Přihláška se stává závazná po uhrazení částky, nejpozději  však do 30.6.2020. Rozhodujte se rychle, kapacita kurzu je omezena!

Základní informace:

Kdy: Zahájení příměšťáku je 3.8.2020, od pondělí do pátku 8:00 do 16:00

Kde: ZŠ a MŠ Weberova (sraz 10 min předem)

Cena: 3300,-  za termín

Kudy k nám? Bus 167 a zastávka Weberova

 

Příměstský tábor pro přípravu na extrémní překážkové běhy jsme založili na základě osobního střetu s upadající mladou generací, kterou více zajímají moderní technologie než jejich vlastní zdraví. Čím to je? Především tím, že děti dnes nemají dostatečnou fantazii a představu o tom, co může být zábavné a naplňující. K uspokojení svých fantazií využívají virtuální světy místo toho, aby se se svými přáteli bavili doopravdy…

Našim cílem je děti přitáhnout zpátky k přírodě a upevnit jim vztah k pohybu tím, že jim ukážeme, že válení se v blátě a visení na kruzích může být i legrace. Primárně se budeme zaměřovat na rozvinutí motorických schopností a dovedností, ale nebudeme opomínat stimulaci psychických projevů dětí. Součástí struktury sportovního výkonu bude zaměření na kondiční, taktickou, psychologickou a hlavně technickou složku. Děti si budou tréninkem osvojovat rychlostní, obratnostní, vytrvalostní a hlavně silové schopnosti a to prostřednictvím překážek, které pro ně budou připraveny. Budou si moci vyzkoušet lezení po stěně, šplhání po laně, ručkování po kruzích s různými madly a střelbu z modifikovaných nástrojů (luk a prak).

A jako bonus – možnost pořízení si našeho originálního dresu, kterým nás můžete reprezentovat v soutěžích

Dobrý den, pane učiteli,

děkujeme za bezva zážitky z dnešního dne. Vojta o táboře stále mluví a rád by chodil na pravidelní kurzy v září.

Děkuji

Jana Seidlová

Příměstský tábor

Dobrý den, pane Simandle,

Jinak mám obrovskou radost, co jste s kluky dokázali na táboře udělat. Po prvním dnu jsem se bála, že to vzdají. Nevzdali. Po druhém dnu jsem si to myslela na 100 %, přesto šli i další den. Nemohli se pohnout, byli totálně vyčerpaní…..Ve čtvrtek po táboře jsem viděla v tváři svého zemitého synka Tobiáše spokojený a radostný úsměv. A Kryštof mi každý den, se špatně skrývaným nadšením, vyprávěl, jaké všechny překážky museli zdolat.….. A ještě chtějí chodit na Vaše pravidelné kurzy!
Jsem na ně opravdu pyšná, protože překonali sami sebe, a vám všem strašně moc děkuju za úžasný přístup, se kterým s dětmi pracujete.

Přeji vám všem hodně nadšených a spokojených dětí a spoustu elánu a radosti do dalšího vašeho počínání.

Soňa Javornická

Příměstský tábor

Sledujte nás na sociálních sítích! 🙂

Do prvního termínu příměstského tábora zbývá:

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny