Pro potvrzení své účasti na kurzu vyplňte, prosím, níže uvedený formulář!

Přihláška na kurz

Vážení rodiče a budoucí zájemci,

vítejte v kurzu pro extrémní překážkové běhy, jehož náplní bude plně rozvinout potenciál Vašeho dítěte a vytvořit mu kladný vztah ke sportu a pohybu samotnému. Vaše děti budou mít ty nejzkušenější lektory, kteří prošli českou, evropskou i světovou špičkou, a tudíž na základě dlouhodobých zkušeností vědí, jakým způsobem s dětmi pracovat, usměrňovat je a vést. Naším úkolem bude děti vybavit pokročilým pohybovým fondem, ale také je naučit mravním, soutěžním a mentálním pravidlům, které patří nejen ke sportu.

Pokud tedy Vy i Vaše dítě stále váháte, jakým sportem se bude dítě v budoucnu zabývat, tak kurz extrémní překážkové přípravy je ta pravá volba.

 

Základní informace:

Kdy: Zahájení kurzu je 10.9.2024, každé úterý a čtvrtek od 17:00 (Nebo po domluvě jednou za 14 dní o víkendu pro pražské)

Kde: Skiareál Padák (sraz 5 min předem)

Cena: 2800,- za 1h týdně, 3900,- za 2h týdně na pololetí (víkendová varianta 4000,- za pololetí)

Kudy k nám?

 

 

Po vyplnění formuláře Vám přijde potvrzující email s pokyny k platbě. Pokud by nastal nějaký problém, kontaktujte nás na telefonu: 606 232 235 nebo na emailu: radeksimandl@gmail.com.

Přihláška se stává závazná po uhrazení částky (která je dále nevratná), nejpozději  však do 30.9.2024. Rozhodujte se rychle, kapacita kurzu je omezena!

Kurz extrémní překážkové přípravy jsme založili na základě osobního střetu s upadající mladou generací, kterou více zajímají moderní technologie než jejich vlastní zdraví. Čím to je? Především tím, že děti dnes nemají dostatečnou fantazii a představu o tom, co může být zábavné a naplňující. K uspokojení svých fantazií využívají virtuální světy místo toho, aby se se svými přáteli bavili doopravdy…

Našim cílem je děti přitáhnout zpátky k přírodě a upevnit jim vztah k pohybu tím, že jim ukážeme, že válení se v blátě a visení na kruzích může být i legrace. Primárně se budeme zaměřovat na rozvinutí motorických schopností a dovedností, ale nebudeme opomínat stimulaci psychických projevů dětí. Součástí struktury sportovního výkonu bude zaměření na kondiční, taktickou, psychologickou a hlavně technickou složku. Děti si budou tréninkem osvojovat rychlostní, obratnostní, vytrvalostní a hlavně silové schopnosti a to prostřednictvím překážek, které pro ně budou připraveny. Budou si moci vyzkoušet lezení po stěně, šplhání po laně, ručkování po kruzích s různými madly a střelbu z modifikovaných nástrojů (luk a prak).

V rámci motivace celého kurzu bude probíhat soutěž mezi žáky, kteří budou v průběhu celého kurzu průběžně hodnoceni a na základě tohoto hodnocení budou nejlepší 3 účastníci nominováni do opravdového extrémního překážkového závodu. Naše pomoc, rady a doprovod při závodě je samozřejmostí.

Proč si zvolit právě náš kurz?

  • garance všestranných pohybových zdatností
  • rozvoj všech motorických schopností
  • vytvoření kladného a pozitivního vztahu ke sportu jako takovému
  • stabilizace a rozvoj psychické stránky dítěte
  • rozvoj týmové práce v kolektivu
  • vlastnoručně vyrobené překážky
  • možnost vyzkoušet si regulérní závod s naším vedením a podporou
  • unikátní a jedinečný projekt v ČR
  • rozšíření motivace vašich dětí
  • pořádáme též příměstské tábory

 

A jako bonus – možnost pořízení si našeho originálního dresu, kterým nás můžete reprezentovat v soutěžích

Hledala jsem něco, kde by si děti nahradily, že v týdnu nemají s kým lézt po stromech, prolézat skály na Petříně atd…, protože už se to moc nenosí a většina rodičů nikoho samotného ven nepustí. 

Co se zde děti naučily? Vytrvalost, síla, obratnost, mezilidské vztahy – oba. Kuba se zde cítí přijímaný…  Rozárka se zlepšila hlavně fyzicky. Je motivovaná. Zkrátka je vše baví 🙂

Slovákovi

OCR Kurz

Syn Tobiáš byl z Vašeho přístupu a způsobu vedení tréninku nadšený 🙂 . Je to přesně ten typ sportovní aktivity, který syn hledal. Od mala zkouší posouvat hranice, co může dokázat… Věřím, že pod Vaším vedením se rozvine jeho potenciál.

Iveta Součková

OCR Kurz

Chtěli bychom Vám poděkovat za skvělé vedení kurzu v průběhu celého roku. Jára nám dnes ukazoval videa z Vašich kurzů. Moc se nám to líbilo. Děti jsou šikovné, že to dají! I Jára chodí rád, sleduje i příspěvky na Vašich stránkách. Budeme rádi, budete- li nás informovat na začátku nového školního roku, zda budete pokračovat. Přejeme Vám hezké prázdniny. Maňasovi

Olga Maňasová

OCR Kurz

Sledujte nás na sociálních sítích! 🙂