Pro potvrzení své účasti na kurzu vyplňte, prosím, níže daný formulář!

8 + 13 =

Vážení rodiče a budoucí zájemci,

vítejte v kurzu pro extrémní překážkové běhy, jehož náplní bude plně rozvinout potenciál Vašeho dítěte a vytvořit mu kladný vztah ke sportu a pohybu samotnému. Vaše děti budou mít ty nejzkušenější lektory, kteří prošli českou, evropskou i světovou špičkou, a tudíž na základě dlouhodobých zkušeností vědí, jakým způsobem s dětmi pracovat, usměrňovat je a vést. Naším úkolem bude děti vybavit pokročilým pohybovým fondem, ale také je naučit mravním, soutěžním a mentálním pravidlům, které patří nejen ke sportu.

Pokud tedy Vy i Vaše dítě stále váháte, jakým sportem se bude dítě v budoucnu zabývat, tak kurz extrémní překážkové přípravy je ta pravá volba.

 

Základní informace:

Kdy: Zahájení kurzu je 23.9.2019, každé pondělí, úterý a čtvrtek od 16:30

Kde: ZŠ a MŠ Weberova (sraz 10 min předem)

Cena: 2500,- za 2h týdně, 3300,- za 3h týdně na pololetí 

Kudy k nám? Bus 167 a zastávka Weberova

 

Kurz extrémní překážkové přípravy jsme založili na základě osobního střetu s upadající mladou generací, kterou více zajímají moderní technologie než jejich vlastní zdraví. Čím to je? Především tím, že děti dnes nemají dostatečnou fantazii a představu o tom, co může být zábavné a naplňující. K uspokojení svých fantazií využívají virtuální světy místo toho, aby se se svými přáteli bavili doopravdy…

Našim cílem je děti přitáhnout zpátky k přírodě a upevnit jim vztah k pohybu tím, že jim ukážeme, že válení se v blátě a visení na kruzích může být i legrace. Primárně se budeme zaměřovat na rozvinutí motorických schopností a dovedností, ale nebudeme opomínat stimulaci psychických projevů dětí. Součástí struktury sportovního výkonu bude zaměření na kondiční, taktickou, psychologickou a hlavně technickou složku. Děti si budou tréninkem osvojovat rychlostní, obratnostní, vytrvalostní a hlavně silové schopnosti a to prostřednictvím překážek, které pro ně budou připraveny. Budou si moci vyzkoušet lezení po stěně, šplhání po laně, ručkování po kruzích s různými madly a střelbu z modifikovaných nástrojů (luk a prak).

V rámci motivace celého kurzu bude probíhat soutěž mezi žáky, kteří budou v průběhu celého kurzu průběžně hodnoceni a na základě tohoto hodnocení budou nejlepší 3 účastníci nominováni do opravdového extrémního překážkového závodu. Naše pomoc, rady a doprovod při závodě je samozřejmostí.

Proč si zvolit právě náš kurz?

  • garantujeme všestrannou pohybovou zdatnost
  • rozvoj všech pohybových schopností
  • vytvoření kladného a pozitivního vztahu ke sportu jako takovému
  • stabilizace a rozvoj psychické stránky dítěte
  • rozvoj týmové práce v kolektivu

Po vyplnění formuláře Vám přijde potvrzující email s pokyny k platbě. Pokud by nastal nějaký problém, kontaktujte nás na telefonu: 606 232 235 nebo na emailu: radeksimandl@gmail.com.

Přihláška se stává závazná po uhrazení částky, nejpozději  však do 11.10.2019. Rozhodujte se rychle, kapacita kurzu je omezena!