Příměstský tábor zaměřený na extrémní překážkové běhy (OCR) a horolezení

 

Letní příměstský tábor se zaměřením na extrémní překážkové běhy a horolezení je určen pro všechny děti ve věku 6 – 15 let. Tábor je rozdělen do dvou bloků 5.-9.8. 2019 a 12.- 16.8. 2019 s příchodem vždy od 8:30 a uzavřením bloku v 16:30. Během tohoto krátkého výcviku navážeme na celoroční práci s dětmi v kroužku OCR extrémní překážkové běhy, jehož jsme lektory. Náplní bude plně rozvinout potenciál dětí a vytvořit kladný vztah ke sportu a pohybu samotnému. Děti budou mít ty nejzkušenější lektory (viz odkaz- https://bratrijaksepatri.cz/ ), kteří prošli českou, evropskou i světovou špičkou, a tudíž na základě dlouhodobých zkušeností vědí, jakým způsobem s dětmi pracovat, usměrňovat je a vést. Naším úkolem bude děti vybavit pokročilým pohybovým fondem, ale také je naučit mravním, soutěžním a mentálním pravidlům, které patří nejen ke sportu. V případě zájmu lze pokračovat od září v kroužku OCR běhů zde při ZŠ Weberova.

V rámci programu se budou děti zdokonalovat nejen v rovině motorických schopností a dovedností, ale také navštíví horolezecké centrum na Ruzyni a Lanové centrum. Součástí kurzu jsou i různé sportovní soutěže včetně jednoho OCR závodu. Co se týče pojištění, žáci, kteří navštěvují naši školu, jsou školou pojištěni, žáci kteří nejsou, si musí pojištění zařídit individuálně.

Cena táboru jednoho bloku činí 2000,-Kč v případě využití obou termínů 4000,-Kč přičemž se vždy platí záloha ve výši 50%, která je po uhrazení nevratná. Více o platebních a stornovacích podmínkách najdete na webových stránkách.

 

Příměstský tábor

Termíny:           5.8. – 9.8. 2019

                         12.8 – 16.8. 2019

Cena: 2000,-Kč jeden termín

Cena zahrnuje: Sportovní vybavení příslušné k OCR, pitný režim, obědy, pojištění, vstup a vybavení v horolezeckém a lanovém centru, odměny, program a instruktory.

Přihlášení: https://bratrijaksepatri.cz/kurzy/

Kontakt: Mgr. Radek Simandl, +420 606 232 235, radeksimandl@gmail.com

Pro potvrzení své účasti na kurzu vyplňte, prosím, níže daný formulář!

8 + 1 =

Vážení rodiče a budoucí zájemci,

vítejte v kurzu pro extrémní překážkové běhy, jehož náplní bude plně rozvinout potenciál Vašeho dítěte a vytvořit mu kladný vztah ke sportu a pohybu samotnému. Vaše děti budou mít ty nejzkušenější lektory, kteří prošli českou, evropskou i světovou špičkou, a tudíž na základě dlouhodobých zkušeností vědí, jakým způsobem s dětmi pracovat, usměrňovat je a vést. Naším úkolem bude děti vybavit pokročilým pohybovým fondem, ale také je naučit mravním, soutěžním a mentálním pravidlům, které patří nejen ke sportu.

Pokud tedy Vy i Vaše dítě stále váháte, jakým sportem se bude dítě v budoucnu zabývat, tak kurz extrémní překážkové přípravy je ta pravá volba.

 

Základní informace:

Kdy: Zahájení kurzu je 2.10.2018, každé úterý a čtvrtek od 16:30

Kde: ZŠ a MŠ Weberova (sraz 10 min předem)

Cena: 1700,- na 5 měsíců (3300,- na školní rok – 9 měsíců)

Kudy k nám? Bus 167 a zastávka Weberova

 

Kurz extrémní překážkové přípravy jsme založili na základě osobního střetu s upadající mladou generací, kterou více zajímají moderní technologie než jejich vlastní zdraví. Čím to je? Především tím, že děti dnes nemají dostatečnou fantazii a představu o tom, co může být zábavné a naplňující. K uspokojení svých fantazií využívají virtuální světy místo toho, aby se se svými přáteli bavili doopravdy…

Našim cílem je děti přitáhnout zpátky k přírodě a upevnit jim vztah k pohybu tím, že jim ukážeme, že válení se v blátě a visení na kruzích může být i legrace. Primárně se budeme zaměřovat na rozvinutí motorických schopností a dovedností, ale nebudeme opomínat stimulaci psychických projevů dětí. Součástí struktury sportovního výkonu bude zaměření na kondiční, taktickou, psychologickou a hlavně technickou složku. Děti si budou tréninkem osvojovat rychlostní, obratnostní, vytrvalostní a hlavně silové schopnosti a to prostřednictvím překážek, které pro ně budou připraveny. Budou si moci vyzkoušet lezení po stěně, šplhání po laně, ručkování po kruzích s různými madly a střelbu z modifikovaných nástrojů (luk a prak).

V rámci motivace celého kurzu bude probíhat soutěž mezi žáky, kteří budou v průběhu celého kurzu průběžně hodnoceni a na základě tohoto hodnocení budou nejlepší 3 účastníci nominováni do opravdového extrémního překážkového závodu. Naše pomoc, rady a doprovod při závodě je samozřejmostí.

Proč si zvolit právě náš kurz?

  • garantujeme všestrannou pohybovou zdatnost
  • rozvoj všech pohybových schopností
  • vytvoření kladného a pozitivního vztahu ke sportu jako takovému
  • stabilizace a rozvoj psychické stránky dítěte
  • rozvoj týmové práce v kolektivu

Po vyplnění formuláře Vám přijde potvrzující email s pokyny k platbě. Pokud by nastal nějaký problém, kontaktujte nás na telefonu: 606 232 235 nebo na emailu: radeksimandl@gmail.com.

Přihláška se stává závazná po uhrazení částky, nejpozději  však do 25.9.2018. Rozhodujte se rychle, kapacita kurzu je omezena!