Ing. Ondřej Simandl

Jmenuji se Ondřej Simandl a jsem absolventem Českého vysokého učení technického v Praze. Mým oborem v bakalářském studiu byla – technologie, materiály a ekonomika ve strojírenství. V současné době jsem dostudoval navazující inženýrský program – materiálové inženýrství. Současně se primárně věnuji extrémním běžeckým sportům a sekundárně se věnuji fitness, motivací lidí, teoriemi motivací a horolezení.

Již od dětství byl můj vzor Arnold Schwarzenegger a Sylvester Stallone (proto jsem také získal od mládí přezdívku Rocky) a byli to právě oni, kdo mě přivedli na mou cestu. Jsou mojí každodenní motivací, jak u mě samotného v posilovně, tak i v mé práci s klienty. Jsem zastáncem toho, že každý musí mít před sebou cíl a idol, aby ho něco, nebo někdo, hnal kupředu. Mou prací je tedy být lidem vzorem a motivací, práce s klienty jak ve fitku, tak na horolezecké stěně a vedení sportovních akcí.

Abych Vám dokázal, že nejde jen o plané řeči, sledujte moji/naši cestu za hranice možností.

Facebook profil

Mgr. Radek Simandl

Jmenuji se Radek Simandl a jsem absolvent Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy. V současné době se především věnuji plavání, fitness a běhání, ale neopomíjím též horolezení či lyžování. Jsem jako Emil Zátopek, který chvíli nevydržel na jednom místě a který se chtěl neustále zlepšovat. Denně se snažím zlepšovat jak v rovině fyzické, tak i psychické, neboť jako účastník všelijak náročných závodů vím, že kolikrát je to boj jen s hlavou.

Mou nynější vášní je učení na základní škole, kde se do dětí snažím vštěpovat trochu té své pozitivní energie včetně lásky k pohybu, kterou jsem já sám zdědil po své mamce. Občas je mi líto, že dnešní děti preferují hraní na počítači, než válení se v blátě. Doba se sice mění, na druhou stranu je na každém z nás, jakou cestu si zvolíme.

Mým snem a životním cílem je motivovat lidi, aby začali sportovat a přihlížet na sport jako na nezbytnou součást života. Chci, aby lidé věřili stejně jako já, že vše je možné a že člověk s odhodláním se nevzdat dokáže cokoliv. Chci, aby lidé věřili nejen v nás a naší cestu za hranici možností, ale především v sebe samotné.

Svou hlavní motivaci beru především ze svého povolání, konkrétně z citátu A. C. Clarka ,,jestli v životě najdeš cestu bez překážek, určitě nikam nevede“ a W. A. Warda ,,průměrný učitel říká, dobrý učitel vysvětluje, výborný učitel předvádí a skvělý učitel inspiruje“.

 

Facebook profil

 • Absolvent ČVUT Fakulty strojní
 • OCR běžec
 • Lezec
 • Motivátor
 • Plavec
 • Vedoucí OCR kurzů pro děti
 • Pořadatel příměstských táborů, závodů apod….

Telefon: +420 702 013 589
E-mail:
 ondrejsimandl@seznam.cz

Držitel certifikátů a licencí:

 • instruktor fitness (TONUS – Tlapák – 2014)
 • instruktor na umělých stěnách (L- Binter – 2014)
 • měření svalové hmoty a tuků Tanita

 

 • Absolvent Pedf Univerzity Karlovy a nyní pedagog na ZŠ
 • OCR běžec
 • Volejbalista
 • Motivátor a mentor
 • Plavec
 • Vedoucí OCR kurzů pro děti
 • Pořadatel příměstských táborů, závodů apod….

Telefon: +420 606 232 235
E-mail: radeksimandl@gmail.com

Držitel certifikátů a licencí:

 • instruktor fitness (TONUS – Tlapák – 2015)
 • instruktor na umělých stěnách (L- Binter – 2014)
 • instruktor lyžování (2015)
 • instruktor kondičního plavání (2014)
 • měření svalové hmoty a tuků TANITA
 • sportovní, regenerační a pohotovostní masáž
 • instruktor zotavovacích akcí

 

Kdo mě motivuje – mé vzory:

Rodina – tak dozajista má rodina. Od každého si beru trochu a bylo by nespravedlivé vůči ostatním, kdybych byl konkrétní a někoho jmenoval. Každopádně jednu osobu budu jmenovat! Je to mamka. To je ten člověk, který nás vždy vedl ke sportu, staral se o nás, hnal nás kupředu…člověk, který nám toho tolik dal a bez kterého bychom nebyli tam, kde právě jsme! Jedno slovo – DÍKY!!! Byla a vždy bude mou oporou, mým rádcem a velkou motivací se zlepšovat a jít stále vpřed!

Arnold Schwarzenegger – jak bylo zmíněno výše, tak tento borec má na tom svůj největší podíl. Už od 15 let, kdy se to ve mně zlomilo, jsem se začal zajímat o fitness a kulturistiku. Zaujalo mne to natolik, že jsem si udělal profesionální trenérský kurz u pana Dr. Tlapáka a nadále se zdokonaloval. Již v 18. letech jsem měl certifikaci a osvědčení, ale musel jsem čekat do svých 21. let, abych mohl tuto problematiku vyučovat. Již skoro 9. rokem se stále učím o této problematice, jelikož se stále vyvíjí. Tudíž skoro 9 let figuruji v tomto oboru a hodlám v tom pokračovat. Pouze praxe dokazuje, jak je člověk zkušený, i když na teorii se nesmí zapomenout. Vše musí jít ruku v ruce!

Jeho filmy jsou legendární, postavy z Olympie nezapomenutelné. Co se týče motivace, každý snad musel vidět minimálně jednou záznam z Pumping Iron – což je neuvěřitelný film! Dále jeho motivační citáty, tréninky. To bylo prostě něco neuvěřitelného a i ve svém vysokém věku se i nadále věnuje kulturistice. Zaslouží si veliký respekt, neboť stále motivuje tisíce lidí – věk ne věk!

Sylvester Stallone – jistě měl každý svůj idol, co se týče filmové postavy nebo něco podobného. V mém případě to byl nejvíce Rocky a Rambo. Postava Sylvestra i skoro v 70ti letech je velice obdivuhodná a i když ve svých raných letech přiznal spoustu nepoctivých činností, i nadále je mým  velkým vzorem!

Greg Plitt – ovšem tento motivátor je úplně jiná liga! Sice tato legenda už nežije, ale za svých 38 let života se stihl objevit na více než 700 stovkách časopisů na titulních stránkách jako fitness model. Jeho profesí byl elitní americký voják, tudíž jeho tréninky byly vskutku velmi náročné, zato ale jedinečné! Dokázal trénovat velmi tvrdě, proto tak vypadala jeho postava. Vydal neskutečně mnoho motivačních videí, která patří mezi moje oblíbená. Myslím, že není většího motivátora, než byl on! Proto měl i jedinečné motto – Legacy lives on!

Ing. Rejf Libor, CSc. – velice respektu hodná osoba. Potkali jsme se na VŠ, kde jsem se účasnil předmětů typu – personální řízení, etika a psychologie v řízení, filozofické otázky člověka a vědy atd. Z těchto předmětů jsem se hodně naučil a velice mi to pomohlo k profesnímu přístupu k lidem ve fitku. U pana profesora jsem strávil hodně hodin, neboť jeho výklady byly vždy zajímavé a pro mne i přínosné. Dobře jsme si vždy pohovořili a danou problematiku rozebrali. Přednášky o motivaci, vedení lidí apod. byly extra zajímavé. Pan doktor je starší, ale velice rozumný člověk, který se o tuto problematiku už dlouhá léta zajímá a rád se dozví i nové věci, kterém předem neodsuzuje, dokud si je důkladně neprostuduje. Má můj obdiv a na jeho výklady nikdy nezapomenu – vzal jsem si je k srdci.

Peter Žiška a Michal Rajniak – slovenští překážkoví běžci v extrémních závodech, kteří jsou u nás v Čr a Sk nejlepší a nemají konkurenci! Jedni z nejlepších, jaké jsem měl tu čest poznat a sem tam i vedle nich běžet. Jejich běh je na velmi vysoké úrovní, jelikož jeden byl kdysi běžec na běžkách, který trénuje v Tatrách a oba tam téměř žijí. Takže mají ideální podmínky na trénink, kterému se věnují dost často. Vždy jim fandím, když běžíme stejný závod. U Petera je vždy charakteristická čelenka, kterou nelze přehlédnout.

Petra Veselá – naše česká běžkyně v OCR. Mistryně Čr, Evropy a 21. místo ve světě! Neuvěřitelná žena, která svým úsměvem a optimismem motivuje své okolí, jen jí člověk vidí. Nemám pro ní víc než respekt a obdiv! Sice mě párkrát předběhla o pár vteřin, takže by bylo smutné, kdyby mne to nemotivovalo, jí to oplatit. Můj cíl je ji předběhnout, a ač se stydím, že mě porazila žena, tak u této osobnosti to není tak hrozné a unesu to. Ostatně se s tím nehodlám smiřovat do konce života a jistě jí tuto prohru vrátím i s úroky! Těším se! (V Koutech splněno – YES!)

Já sám – bylo by mrzuté, kdybych se nedokázal motivovat já sám! Vždy v sobě hledám vnitřní sílu a motivaci, která mě bude hnát v danou chvíli dopředu za mými cíli! Jak se říká, člověk by neměl nechat svoji motivaci vyhasnout. Člověk by měl být motivován každý den a každou chvíli, aby mohl bojovat za to, čeho chce dosáhnout! Jak říká Jiří Tkadlčík – Není snadné cesty!

 

Kdo mě motivuje – mé vzory:

Rodina – Nikdo jiný, než moje rodina nemůže být na prvním místě. Jsou to právě oni, kteří mi dali základ, ze kterého teď nejvíc těžím. Navíc téměř každý z rodiny byl do jisté míry úspěšný sportovec, babička atletka, táta plavec, děda úspěšný fotbalový brankář a mamka ligová házenkářka.

Stejně ale, mimořádně VELKÉ DÍKY bude patřit naší mamce, neboť nikdy nezapomenu, kdo nás tak neustále tlačil a tlačí kupředu. Nikdy nezapomenu, s kým jsem jako malý chodil běhat a díky komu mám teď tu obrovskou vášeň pro běh. Stejně tak velké díky patří tátovi, po kterém jsem nejspíš zdědil žábry a díky komu mi to plave jedna báseň. RODINO, DĚKUJI!!

Ross Edgley – Ross se stal mým vzorem teprve nedávno, ale byl to právě on, díky komu jsem naprosto přehodnotil své dosavadní názory a pojetí na lidský organismus. Uvědomil jsem si, že nemá cenu ani budoucnost slepě sledovat a napodobovat vymakané bodybuildery z posilovny, kteří pak ve finále neuběhnou ani kilometr, bez toho aniž by neměli zástavu srdce. Naopak jsem toužil předvést a dokázat světu, že jde zároveň budovat hezkou postavu a zároveň být plně fyzicky výkonný a schopný se svým tělem pracovat při jakémkoliv druhu závodu, bez ztráty či úbytku na svalové hmotě. A přesně tento názor razí i Ross, který jde vzorným příkladem světu. Zároveň je to člověk, který se, stejně jako já, nebojí přijmout jakoukoliv výzvu a splnit jí tím nejjedinečnějším způsobem. Už absolvoval treeatlon s 50kg kládou, půlmaraton s tažením půltunového auta za zády a další výzvy. Ross je profesionálem v oblasti výživy a fitness a skrze své vědění a nabytých znalostí se snaží lidem vysvětlit, že skrze správnou výživu a správné cvičební vzorce, je lidské tělo schopno až kolosálních výsledků a že ty může mít úplně každý, pokud bude hodně chtít a půjde si za tím, stůj co stůj.

Greg Plitt – Tento člověk je na mém seznamu motivátorů již dlouho a není to jen zásluhou svých svalů, ale především svou odhodlaností a snahou motivovat lidi. Nemyslím si, že by existovalo většího motivátora. Byl na více než 700 titulních stranách všech druhů fitness časopisů a nejen já k němu vzhlížím s velkou úctou. Být takovýchto lidí na světě více, svět by vypadal úplně jinak.

Arnold Schwarzenegger – Příčina naší éry ve fitku. Díky Arnoldovi máme takový postoj k životu/fitku, jaký máme. On nás naučil, že si musíme jít tvrdě za našimi sny a že bez tvrdé práce výsledky nikdy nepřijdou. Kdykoliv se budete cítit bez morálky, nikdy nezklame podívat se na dokument Pumping iron. Pak i 200kg na benchpressu padne, věřte mi!

Počet 1. míst

Počet 2. míst

Počet 3. míst

2024

2.3.2024 – Excalibur race Mayrau

1. místo tým OCR

3. místo dvojice tým BRATŘIJAKSEPATŘÍ.CZ

3. místo muži – Radek

6.4.2024 – Pražský půlmaraton

8.6.2024 – Kilpi Heroes race

2. místo dvojice tým BRATŘIJAKSEPATŘÍ.CZ

2023

4.3.2023 – Excalibur race Mayrau

1. místo tým BRATŘIJAKSEPATŘÍ.CZ

1.4.2023 – 1/2Maraton Praha 2023

7.5.2023 – MEMORIÁL HONZY KOVRČE 21.ROČNÍK – kvadriatlon dvojic

27.5.2023 – EPO Survival – mistrovství ČR v přírodním víceboji

12. místo – Tým BRATŘIJAKSEPATŘÍ.CZ

3.6.2023 –  Mattoni 1/2Maraton České Budějovice 2023

17.6.2023 – Kilpi Heroes race

1. místo tým BRATŘIJAKSEPATŘÍ.CZ

29.7.2023 – Excalibur race Opatov HELL + SKY

1. místo tým BRATŘIJAKSEPATŘÍ.CZ

1. místo tým BRATŘIJAKSEPATŘÍ.CZ

27.8.2023 – Mistrovství ČR ve Swimrunu – Kolín

1. místo tým BRATŘIJAKSEPATŘÍ.CZ = Mistři ČR ve Swimrunu

30.9.2023 – Excalibur race Helfštýn NIGHT + HELL + SKY

1. místo tým BRATŘIJAKSEPATŘÍ.CZ

1. místo tým BRATŘIJAKSEPATŘÍ.CZ

1. místo tým BRATŘIJAKSEPATŘÍ.CZ

2022

5.3.2022 – Excalibur race Mayrau

2. místo tým BRATŘIJAKSEPATŘÍ.CZ

13.3.2022 – Wild Grizzly – Žacléř

2. místo Radek – BRATŘIJAKSEPATŘÍ.CZ

4. místo Ondra – BRATŘIJAKSEPATŘÍ.CZ

2.4.2022 –  Pražský půlmaraton Praha

8.5.2022 –  Pražský maraton Praha

15.5.2022 –  Wild Grizzly – Prosečský hřeben

2. místo Radek – BRATŘIJAKSEPATŘÍ.CZ

3. místo Ondra – BRATŘIJAKSEPATŘÍ.CZ

21.5.2022 –  Půlmaraton Karlovy Vary

4.6.2022 –  Půlmaraton České Budějovice

11.6.2022 –  Půlmaraton Příbram – štafeta

18.6.2022 –  Půlmaraton Olomouc

24.7.2022 –  Berserker Xtreme race – Tenerife

30.7.2022 – Excalibur race Opatov

1. místo tým BRATŘIJAKSEPATŘÍ.CZ trasa HELL

1. místo tým BRATŘIJAKSEPATŘÍ.CZ trasa SKY

7.8.2022 – Wild Grizzly

2. místo Radek – BRATŘIJAKSEPATŘÍ.CZ

3.9.2022 – Birell Grand Prix Praha 2022

10.9.2022 – Run Praha – Plzeň (100km)

2. místo dvojice – BRATŘIJAKSEPATŘÍ.CZ

17.9.2022 –  Půlmaraton Ústí nad Labem

30.9.2022 – Excalibur race Opatov

1. místo tým BRATŘIJAKSEPATŘÍ.CZ trasa noční

1. místo tým BRATŘIJAKSEPATŘÍ.CZ trasa HELL

1. místo tým BRATŘIJAKSEPATŘÍ.CZ trasa SKY

15.10.2022 –  Liberec Nature Run

19.11.2022 –  Svídnický extrém

2. místo – Radek

6. místo – Ondra

 

2021

8.5.2021 – Excalibur race Mladé Buky – SKY + HELL

 1. místo HELL tým BRATŘIJAKSEPATŘÍ.CZ
 2. místo SKY tým BRATŘIJAKSEPATŘÍ.CZ

22.5.2021 – RunLabeRun (380km)

 • 10. místo z 66 týmů – tým NÁHODNÁ SEBRANKA

14.8.2021 – Excalibur race Vranov – SKY + HELL

 • 1. místo HELL tým BRATŘIJAKSEPATŘÍ.CZ
 • 1. místo SKY tým BRATŘIJAKSEPATŘÍ.CZ

4.9.2021 – Kilpi Heroes race 2021

 • 3.místo tým BRATŘIJAKSEPATŘÍ.CZ

15.9.2021 – Běh pro nadaci Olgy Havlové – běh dobré vůle

 • 4. místo Radek
 • 9. místo Ondra

2.10.2021 – Excalibur race Helfštýn – SKY + HELL

 • 1. místo HELL tým BRATŘIJAKSEPATŘÍ.CZ
 • 1. místo SKY tým BRATŘIJAKSEPATŘÍ.CZ

10.11.2021 – Prokopský nočník 1 (Ondra – doprovod mamce)

24.11.2021 – Prokopský nočník 2

4.12.2021 – Gladiator race Taxis – smíšená dvojice Ondra s Helčou z OCR Akademie Bratřijaksepatří.cz (4. místo)

8.12.2021 – Prokopský nočník 3

17 a 18.12.2021 – Wild Grizzly – noční + denní

 • 1. místo Radek (noční)
 • 1. místo Radek (denní)
 • 1. místo Radek (sprint denní)
 • 2. místo Ondra (noční)
 • 3. místo Ondra (denní)

 

2020

15.2.2020EXCALIBUR RACE – Zimní závod Hornický skanzen Mayrau

 • 1. místo ve dvojicích -tým BRATŘIJAKSEPATŘÍ.CZ

17.6.2020SwimRun Orlík – standard trasa

 • 3. místo -tým BRATŘIJAKSEPATŘÍ.CZ

19.7.2020RunCzech letiště České Budějovice (pouze Radek)

11.8.2020EXCALIBUR RACE – Vranov HELL + SKY trasa

 • 2. místo ve dvojicích -tým BRATŘIJAKSEPATŘÍ.CZ trasa HELL
 • 2. místo ve dvojicích -tým BRATŘIJAKSEPATŘÍ.CZ trasa SKY

5.9.2020 – MČR SwimRun Slapy – maratonská trať

 • 2. místo -tým BRATŘIJAKSEPATŘÍ.CZ

10.9.2020 – Běh pro nadaci Olgy Havlové

19.9.2020 – Mattoni 1/2 Maraton Ústí nad Labem 

4.10.2020 – Mattoni Nature Run 

Archiv Ondra
Závody 2019

2.2.2019 – Winter Kilpi Heroes race

 • 1. místo za tým – BRATRIJAKSEPATRI.CZ

16.2.2019 – Winter Excalibur race Mayrau

 • 2. místo za tým – BRATRIJAKSEPATRI.CZ

6.4.2019 – Sportisimo 1/2Maraton Praha 2019

16.4.2019 – 360 Praha 2019 (vodič)

5.5.2019 – Beroun race 2019

15.5.2019 – Běh pro paměť národa

25.5.2019 – Hannah EPO Survival 2019

1.6.2019 – Mattoni 1/2Maraton České Budějovice 2019

17.6.2019 – Kilpi Heroes race – 13km

 • 13km trať – 1. místo v týmech – bratřijaksepatří.cz, 9. místo celkově ze 362 účastníků

17.6.2019 – Kilpi Heroes race – 7km

 • 7km trať – 2. místo v týmech – bratřijaksepatří.cz, 16. místo celkově ze 313 účastníků

6.7.2019 – SachsenTrail (7. místo v kategorii, 71. celkem)

3.8.2019 – Vranov – Excalibur race

 • 2. místo za tým – BRATRIJAKSEPATRI.CZ (HELL)
 • 1. místo za tým – BRATRIJAKSEPATRI.CZ (SKY)

24.8.2019 – MISTROVSTVÍ ČR V OCR 2019 (12. místo ELITE)

7.9.2019 – SwimRun – Slapy

 • 3. místo Bratřijaksepatří.cz 

9.9.2019 – Běh pro nadaci Olgy Havlové

28.9.2019 – Mayrau – Excalibur race

 • 1. místo za tým – BRATRIJAKSEPATRI.CZ (HELL)
 • 1. místo za tým – BRATRIJAKSEPATRI.CZ (SKY)

3.10.2019 – Běh proti násilí

26.10.2019 – Svídnický extrém

 • 5. místo

23.11.2019 – Čertovskej wintertrail – 33,3km (73. místo ze 170 účastníků celkem)

15.12.2019 – Trailová Závist 2019 (123. místo z 259 účastníků celkem)

Závody 2018

27.1.2018 – Predátor Race Dril – Winter Weekend (2. místo ve vlně, 4. místo celkem z 1209 účastníků)
– 1. místo za týmy – Spartan Gym

28.1.2018 – Predátor Race Brutal – Winter Weekend (3. místo ve vlně, 6. místo celkem z 665 účastníků)
– 3. místo za týmy – Spartan Gym
– celkové 2. místo za Master Weekend

10.2.2018 – Winter Gladiátor Race Josefov (10. místo v kategorii, 12. místo celkem z 1008 závodníků)

16.2.2018 – Jizerská 50 – čas 4:38:11

16.3.2018 – Krkonošský survival – 23h na trati

7.4.2018 –   Pražský půlmaraton – vodič na 2h – čas v cíli 1:59:59

14.4.2018 – 360 Challenge – 7. místo z 50 účastníků

21.4.2018 – Urban Challenge – 4. místo ve vlně, 22. místo celkem ze 469 účastníků

21.4.2018 – Pyšelský kopeček – 15. místo v kategorii, 31. místo celkem z 96 účastníků

22.4.2018 – Skalka kros – 19. místo z 29 účastníků v kategorii

5.5.2018 –   Volkswagen Marathon Praha – výsledný čas 3:59:46

19.5.2018 – Extrémní duatlon Ještěd (6. místo)

26.5.2018 –  Epo Survival 2018 – 42. místo v týmech z 59 týmů celkově

2.6.2018 – Půlmaraton České Budějovice – 1:36:09

9.6.2018 – Extrémní závod Kilpi Heroes Race

 • 13km trať – 1. místo v týmech – bratřijaksepatří.cz, 7. místo celkově ze 480 účastníků
 • 7km trať – 1. místo v týmech – bratřijaksepatří.cz, 15. místo celkově ze 350 účastníků

17.6.2018 – Gladiator Race – Holice (3. místo v kategorii, 7. místo celkem ze 475 účastníků)

24.6. 2018 – Terénní triatlon Praha (23. místo celkem,16. místo v kategorii)

30.6.2018 – Ultra Run (66. místo celkově ze 109 účastníků, 3. místo v kategorii)

21.7.2018 – Army Run Major – (špatné výsledky – předpokládané 1. místo za týmy – Bratřijaksepatří.cz)

28.7.2018 – Predátor race Dril – (6. místo v kategorii, 14. místo celkem z 598 účastníků)

8.9.2018   – Birell Grand Prix Praha – vodič

16.9.2018 – Půlmaraton Český Ráj (183. místo celkem,21. místo v kategorii)

28.9.2018 – Gladiator Challenge – Kralupy nad Vltavou – (4. místo v kategorii, 6. místo celkem ze 142 účastníků)

29.9.2018 – Excalibur race Mayrau – Sky

 • 3. místo za tým ve dvojicích BRATŘIJAKSEPATŘÍ.CZ

30.9.2018 – Excalibur race Mayrau – Hell

 • 1. místo za tým ve dvojicích BRATŘIJAKSEPATŘÍ.CZ

7.10.2018 – Liberec Nature Run – půlmaraton (čas 2:02:05h)

21.10.2018 – Ještědský půlmaraton (čas 2:22:42h, 17. místo v kategorii, 51. místo celkem ze 170 účastníků)

27.10.2018 – Svídnický extrém (6. místo celkem z 200 účastníků)

7.11.2018 – Kilpi – motolské jamky (vodič pro mamku)

5.12.2018 – Gladiátor race Taxis (3. místo z 1178 účastníků)

 

Závody 2017
21.1.2017 –  Predátor Challennge – kvalifikace (Plzeň) – 4. místo v kvalifikaci

4.2.2017 –    Predátor Challennge – finále (Plzeň) – 4. místo (z 82 účastníků celkem – 16 žen, pouze 4 chlapi dokončili) 

4.3.2017 –     Predátor Race Winter Edition – Drill (14. místo v kategorii, 20. místo celkem z 574 účastníků)

1.4.2017 –      Pražský Půlmaraton 2017 – čas 1:39:15

22.4.2017 –    Urban Challenge Praha 2017 (2. místo ve vlně,10. místo v kategorii a celkově 14.místo z 1535 účastníků)

29.4.2017 –   Spartan Race Super- Kouty (6. místo v kategorii, 43. místo celkem z 3541 účastníků)

29.4.2017 –   Spartan Race Hurricane Heat 12h – Kouty (nejmladší zastoupení a dokončení)

30.4.2017 –   Spartan Race Sprint – Kouty (64. místo v kategorii, 137. místo celkem z 2061 účastníků)

6.5.2017 –     MČR v OCR 2017 – Milovice (14. místo v kategorii, 26. místo celkem z 563 účastníků)

13.5.2017 –   EPO Survival (13h) 2017 (36. místo v kategorii mužů (z 50 celkem), 63. místo celkem ze 119 účastníků)

27.5.2017 –   Predator Race Brutal 2017 (9. místo v kategorii, 16. místo celkem z 692 účastníků)

 • 1. místo za týmy – Spartan Gym Elite

27.5.2017 –   Predator Race Drill 2017 (4. místo v kategorii, 6. místo celkem z 1014 účastníků)

 • 1. místo za týmy – Spartan Gym Elite

28.5.2017 –   Predator Race Masakr 2017 (14. místo v kategorii, 24. místo celkem ze 477 účastníků)

 • 2. místo za týmy – Spartan Gym Elite
 • celkové 1. místo za týmy za Master weekend (3 závody v řadě)
 • celkové 9. místo za jednotlivce za Master weekend.

3.6.2017 –     Půlmaraton České Budějovice 2017 – čas 1:36:58

17.6.2017 –   Kilpi Heroes race 13km 2017 (celkové 15. místo ze 448 účastníků, 4. místo za týmy – Dvojčátka)

17.6.2017 –   Kilpi Heroes race 7km 2017 (celkové 10. místo z 287 účastníků, 3. místo za týmy – Dvojčátka)

24.6.2017  –  Sněžka RUN ( ULTRA tým – bratřijaksepatří.cz, 6. místo za týmy v ultra, 57. místo celkem)

1.7.2017   –   ME v OCR – Flevonice (5. místo v age groups 18-24)

15.7.2017 – Pálava race – 1/2 Ironman (7. místo v kategorii (4. v plavání,7. na kole,6. v běhu), 171. místo celkem z 250 účastníků)

23.7.2017 – Triatlon Horní Počernice ( 57. místo z 90 účastníků celkem v kategorii SPORT (10. místo v plavání, 68. místo na kole, 51. místo v běhu)

29.7.2017 – Spartan race Beast Krynica 2017 (6. místo v kategorii COMPETITIVE, 26. místo celkem z 1633 účastníků)

30.7.2017 – Spartan race Super Krynica 2017 (11. místo v kategorii COMPETITIVE, 46. místo celkem z 1283 účastníků)

30.7.2017 – Spartan race Sprint Krynica 2017 (6. místo v kategorii COMPETITIVE, 39. místo celkem z 1078 účastníků)

5.8.2017   – Excalibur race

 •  1. místo za tým ve smíšených dvojicích BRATŘIJAKSEPATŘÍ.CZ

12.8.2017 – Redbull 400 ,,Nejtěžších 400 metrů v životě“ , štafeta 8. místo

19.8.2017 – Predátor RUN – Plzeň (12. místo v kategorii, 21. místo celkem z 1600 účastníků)

 • 3. místo za týmy – Spartan Gym Elite

16.9.2017 – Mistrovství Evropy ve Spartan race – Andorra (6. místo v Competetive vlně z 30, 44. místo v celkové Competetive vlně ze 302)

23.9.2017 – Spartan race Beast – Liberec (67. místo v kategorii a 167. místo celkem ze 2716 účastníků) 

14.10.2017 – Mistrovství světa v OCR v Kanadě (u Toronta) (Age group – 29. místo ze 142 účastníků celkem , celkové místo 170 z 3000 účastníků)

28.10.2017 – Svídnický extrém ( 1. místo za týmy – bratřijaksepatří, 5. místo celkem ze 119. účastníků)

2.12.2017 –    Gladiátor race TAXIS (23. místo v týmech ze 133 celkem – běh v páru se ženou)

17.12.2017 – Trailová Závist

 

Závody 2016
6.1.2016 –        Winter Spartan Sprint 2016 (89. místo v kategorii, 151. celkem z 2114 účastníků)

6.2.2016 –        Winter Spartan Super 2016 (35. místo v kategorii, 71. celkem z 1185 účastníků)

19.3.2016 –      Winter Spartan Beast 2016 (63. místo v kategorii, 126. celkem z 1565 účastníků)

2.4.2016 –        Pražský Půlmaraton 2016 – čas 1:41:39

23.4.2016 –      Spartan Sprint Praha 2016 (41. místo v kategorii, 112. celkem z 7500 účastníků)

30.4.2016 –      Predátor Run – Plzeň 2016 (celkové 40. místo z 1179 účastníků)

8.5.2016 –        Prague Marathon 2016

21.5.2016 –      Půlmaraton Karlovy Vary 2016 – čas 1:50:58

28.5.2016 –      Predátor Race Drill 2016 (22. místo v kategorii, 39. celkem z 1261 účastníků)

29.5.2016 –      Predátor Race Brutal 2016

 • (15. místo v kategorii, 24. celkem a 2. místo ve vlně, z 765 účastníků) – Kvalifikace na ME v Nizozemsku

4.6.2016 –        Půlmaraton České Budějovice 2016 – čas 1:42:09

2.7.2016 –        UltraRun (70,3 km, převýšení 1810m) – čas 9:08:44

 • vytvořen rekord za nejmladšího (a nejtěžšího – 95kg) běžce v celé současné historii závodu
 • překonání starého rekordu o 8 min (váhy okolo 65 kg max)
 • do kategorie 30 let obsazené 6. místo a 41. místo ze 110 účastníků)

9.7.2016 –         Spartan Sprint Košice 2016 (69. v kategorii, 159. celkem ze 4500 účastníků)

23.7.2016 –      Spartan Super Krynica 2016 (59. místo v kategorii, 118. celkem z 6198 účastníků)

24.7.2016 –      Spartan Beast Krynica 2016 (61. místo v kategorii, 106. celkem z 5422 účastníků)

13.8.2016 –      Redbull 400 ,,Nejtěžších 400 metrů v životě“ 2016, štafeta 5. místo

16.8.2016 –      Plastový muž (triatlon) 25.místo

3.9.2016 –        Spartan UltraBeast Vechec 2016

 • (21. místo v open jednotlivci, 165.místo celkem z 2300 účastníků)

11.9.2016 –      Predátor Race Masakr 2016 (18. místo v kategorii, 29. celkem z 490 účastníků)

 • 1. místo za tým ,,Spartan Gym Devils“ v závodě PREDATOR RACE MASAKR 2016

29.10.2016 –    Predátor Run – Praha 2016 (32. místo v kategorii, 66. celkem z 1150 účastníků)

Nominace na mistrovství republiky v OCR do elitní vlny mezi TOP 200  členů ČR (umístění v první polovině vybraných jedinců).

Umístění v běžecké RunCzech lize v roce 2016 – z 1546 běžců v lize

 • Celkové umístění 647
 • Umístění v pohlaví 16
 • Umístění v povolání a pohlaví 12

 

Závody 2015
25.4.2015 –       Predator Race Drill 2015 (celkové 4. místo na a 1.místo za tým ,,Motoláci“) 

26.4.2015 –       Predator Race Brutal (10. místo celkové, 4.místo ve vlně, 1.místo za tým,,Motoláci“) 

15.8.2015 –       RedBull 400 ,,Nejtěžších 400 metrů v životě“ 

·         Celkové umístění 171.místo a ve vlně LL3 18.místo

4.10.2015 –       Predator Race Masakr (celkové 13. místo a 1. místo za tým ,,Motoláci“)

Závody 2014
31.5.2014 –       Spartan Race SPRINT (123. místo v open a 441. místo celkové z 2088)

21.6.2014 –       Spartan Race SUPER (83. místo v open a 284. místo celkové z 949)

17.8.2014 –       Spartan Race BEAST (95. místo v open a 372. místo celkové z 1013)

27.9.2014 –       Predator Race (2. místo ve vlně a 1. místo za tým ,,Motoláci“ )

Archiv Radek
Závody 2019

2.2.2019 – Winter Kilpi Heroes race

 • 1. místo za tým – BRATRIJAKSEPATRI.CZ

16.2.2019 – Winter Excalibur race Mayrau

 • 2. místo za tým – BRATRIJAKSEPATRI.CZ

6.4.2019 – Sportisimo 1/2Maraton Praha 2019

16.4.2019 – 360 Praha 2019 

 • 1. místo

5.5.2019 – Beroun race 2019

 • 5. místo ELITE

15.5.2019 – Běh pro paměť národa

25.5.2019 – Hannah EPO Survival 2019

1.6.2019 – Mattoni 1/2Maraton České Budějovice 2019

17.6.2019 – Kilpi Heroes race – 13km

 • 13km trať – 1. místo v týmech – bratřijaksepatří.cz, 4. místo celkově ze 362 účastníků

17.6.2019 – Kilpi Heroes race – 7km

 • 7km trať – 2. místo v týmech – bratřijaksepatří.cz, 17. místo celkově ze 313 účastníků

22.6.2019 – Gladiator race Holice 2019

 • 3. místo tým Bratřijaksepatří.cz (mix)

6.7.2019 – SachsenTrail (7. místo v kategorii, 71. celkem)

3.8.2019 – Vranov – Excalibur race

 • 2. místo za tým – BRATRIJAKSEPATRI.CZ (HELL)
 • 1. místo za tým – BRATRIJAKSEPATRI.CZ (SKY)

24.8.2019 – MISTROVSTVÍ ČR V OCR 2019 (22. místo ELITE)

7.9.2019 – SwimRun – Slapy

 • 3. místo Bratřijaksepatří.cz 

9.9.2019 – Běh pro nadaci Olgy Havlové

28.9.2019 – Mayrau – Excalibur race

 • 1. místo za tým – BRATRIJAKSEPATRI.CZ (HELL)
 • 1. místo za tým – BRATRIJAKSEPATRI.CZ (SKY)

3.10.2019 – Běh proti násilí

26.10.2019 – Svídnický extrém

 • 2. místo

23.11.2019 – Čertovskej wintertrail – 33,3km (73. místo ze 170 účastníků celkem)

15.12.2019 – Trailová Závist 2019 (123. místo z 259 účastníků celkem)

Závody 2018

27.1.2018 – Predátor Race Dril – Winter Weekend (1. místo ve vlně, 1. místo celkem z 1209 účastníků)
– 1. místo za týmy – Spartan Gym

28.1.2018 – Predátor Race Brutal – Winter Weekend (1. místo ve vlně, 1. místo celkem z 665 účastníků)
– 3. místo za týmy – Spartan Gym
– celkové 1. místo za Master Weekend

10.2.2018 – Winter Gladiátor Race Josefov (14. místo v kategorii, 17. místo celkem z 1008 závodníků)

16.2.2018 – Jizerská 50 – čas 4:24:15

16.3.2018 – Krkonošský survival – 23h na trati

7.4.2018 –   Pražský půlmaraton – vodič na 2:15h – čas v cíli 2:09:31

14.4.2018 – 360 Challenge – 3. místo z 50 účastníků

21.4.2018 – Urban Challenge – 2. místo ve vlně, 10. místo celkem ze 469 účastníků

22.4.2018 – Skalka kros – 10. místo z 29 účastníků v kategorii

5.5.2018 –   Volkswagen Marathon Praha – výsledný čas 3:37h

19.5.2018 – Extrémní duatlon Ještěd (6. místo)

26.5.2018 –  Epo Survival 2018 – 42. místo v týmech z 59 týmů celkově

2.6.2018 – Půlmaraton České Budějovice – 1:36:09

9.6.2018 – Extrémní závod Kilpi Heroes Race

 • 13km trať – 1. místo v týmech – bratřijaksepatří.cz, 8. místo celkově ze 480 účastníků
 • 7km trať – 1. místo v týmech – bratřijaksepatří.cz, 9. místo celkově ze 350 účastníků

17.6.2018 – Gladiator Race – Holice (4. místo v kategorii, 8. místo celkem ze 475 účastníků)

24.6. 2018 – Terénní triatlon Praha (32. místo celkem, 22. místo v kategorii)

30.6.2018 – Ultra Run (66. místo celkově ze 109 účastníků, 3. místo v kategorii)

21.7.2018 – Army Run Major – (špatné výsledky – předpokládané 1. místo za týmy – Bratřijaksepatří.cz)

28.7.2018 – Predátor race Dril – (3. místo v kategorii, 6. místo celkem z 598 účastníků)

29.7.2018 – Predátor race Brutal – nedokončil

25.8.2018 – MČR v OCR – 15km závod (26. místo v kategorii, 69. místo celkem z 235 účastníků)

8.9.2018   – Birell Grand Prix Praha – čas 43:53h

16.9.2018 – Půlmaraton Český Ráj (182. místo celkem,20. místo v kategorii)

27.10.2018 – Svídnický extrém (4. místo celkem z 200 účastníků)

 

 

Závody 2017
21.1.2017 –  Predátor Challennge – kvalifikace (Plzeň) – 3. místo v kvalifikaci

4.2.2017 –    Predátor Challennge – finále (Plzeň) – 5. místo ale nedokončil (z 82 účastníků celkem – 16 žen, pouze 4 chlapi dokončili) 

4.3.2017 –     Predátor Race Winter Edition – Drill (15. místo v kategorii, 22. místo celkem z 574 účastníků)

1.4.2017 –      Pražský Půlmaraton 2017 – čas 1:39:15

22.4.2017 –    Urban Challenge Praha 2017 (3. místo ve vlně,12. místo v kategorii a celkově 18.místo z 1535 účastníků)

29.4.2017 –   Spartan Race Super- Kouty (8. místo v kategorii, 56. místo celkem z 3541 účastníků)

29.4.2017 –   Spartan Race Hurricane Heat 12h – Kouty (nejmladší zastoupení a dokončení)

30.4.2017 –   Spartan Race Sprint – Kouty (47. místo v kategorii, 112. místo celkem z 2061 účastníků)

6.5.2017 –     MČR v OCR 2017 – Milovice (22. místo v kategorii, 36. místo celkem z 563 účastníků)

13.5.2017 –   EPO Survival (13h) 2017 (36. místo v kategorii mužů (z 50 celkem), 63. místo celkem ze 119 účastníků)

27.5.2017 –   Predator Race Brutal 2017 (12. místo v kategorii, 20. místo celkem z 692 účastníků)

 • 1. místo za týmy – Spartan Gym Elite

27.5.2017 –   Predator Race Drill 2017 (5. místo v kategorii, 7. místo celkem z 1014 účastníků)

 • 1. místo za týmy – Spartan Gym Elite

28.5.2017 –   Predator Race Masakr 2017 (9. místo v kategorii, 15. místo celkem ze 477 účastníků)

 • 2. místo za týmy – Spartan Gym Elite
 • celkové 1. místo za týmy za Master weekend (3 závody v řadě)
 • celkové 7. místo za jednotlivce za Master weekend.

3.6.2017 –     Půlmaraton České Budějovice 2017 – čas 1:36:56

17.6.2017 –   Kilpi Heroes race 13km 2017 (celkové 12. místo ze 448 účastníků, 4. místo za týmy – Dvojčátka)

17.6.2017 –   Kilpi Heroes race 7km 2017 (celkové 8. místo z 287 účastníků, 3. místo za týmy – Dvojčátka)

24.6.2017  –  Sněžka RUN ( ULTRA tým – bratřijaksepatří.cz, 6. místo za týmy v ultra, 57. místo celkem)

15.7.2017 – Pálava race – 1/2 Ironman (67. místo v kategorii (3. v plavání,6. na kole,5. v běhu), 169. místo celkem z 250 účastníků)

23.7.2017 – Triatlon Horní Počernice ( 72. místo z 90 účastníků celkem v kategorii SPORT (9. místo v plavání, 70. místo na kole, 76. místo v běhu)

29.7.2017 – Spartan race Beast Krynica 2017 (9. místo v kategorii COMPETITIVE, 36. místo celkem z 1633 účastníků)

30.7.2017 – Spartan race Super Krynica 2017 (13. místo v kategorii COMPETITIVE, 54. místo celkem z 1283 účastníků)

30.7.2017 – Spartan race Sprint Krynica 2017 (12. místo v kategorii COMPETITIVE, 55. místo celkem z 1078 účastníků)

5.8.2017   – Excalibur race

 •  1. místo za tým ve smíšených dvojicích BRATŘIJAKSEPATŘÍ.CZ

12.8.2017 – Redbull 400 ,,Nejtěžších 400 metrů v životě“ , štafeta 8. místo

19.8.2017 – Predátor RUN – Plzeň (15. místo v kategorii, 26. místo celkem z 1600 účastníků)

 • 3. místo za týmy – Spartan Gym Elite

16.9.2017 – Mistrovství Evropy ve Spartan race – Andorra (7. místo v Competetive vlně z 30, 44. místo v celkové Competetive vlně ze 302)

23.9.2017 – Spartan race Beast – Liberec (13. místo v kategorii a 42. místo celkem ze 2716 účastníků) 

14.10.2017 – Mistrovství světa v OCR v Kanadě (u Toronta) (Age group – 32. místo ze 142 účastníků celkem , celkové místo 195 z 3000 účastníků)

28.10.2017 – Svídnický extrém ( 1. místo za týmy – bratřijaksepatří, 4. místo celkem ze 119. účastníků)

2.12.2017 –    Gladiátor race TAXIS (15. místo v týmech ze 133 celkem – běh v páru se ženou)

17.12.2017 – Trailová Závist

 

Závody 2016
6.1.2016 –        Winter Spartan Sprint 2016 (19. místo v kategorii, 50. místo celkem z 2114 účastníků)

6.2.2016 –        Winter Spartan Super 2016 (17. místo v kategorii, 42. celkem z 1185 účastníků)

19.3.2016 –      Winter Spartan Beast 2016 (18. místo v kategorii, 49. celkem z 1565 účastníků)

2.4.2016 –        Pražský Půlmaraton 2016 – čas 1:41:41

23.4.2016 –      Spartan Sprint Praha 2016 (41. místo v kategorii, 112. celkem z 7500 účastníků)

30.4.2016 –      Predátor Run – Plzeň 2016 (celkové 20. místo z 1179 účastníků)

8.5.2016 –        Prague Marathon 2016

21.5.2016 –      Půlmaraton Karlovy Vary 2016 – čas 1:43:00

28.5.2016 –      Predátor Race Drill 2016 (14. místo v kategorii, 23. celkem z 1261 účastníků)

29.5.2016 –      Predátor Race Brutal 2016

 • (14. místo v kategorii, 22. celkem a 1. místo ve vlně, z 765 účastníků) – Kvalifikace na ME v Nizozemsku

4.6.2016 –        Půlmaraton České Budějovice 2016 – čas 1:36:18

2.7.2016 –        UltraRun (70,3 km, převýšení 1810m) – čas 9:08:44

 • vytvořen rekord za nejmladšího (a nejtěžšího – 95kg) běžce v celé současné historii závodu
 • překonání starého rekordu o 8 min (váhy okolo 65 kg max)
 • do kategorie 30 let obsazené 6. místo a 41. místo ze 110 účastníků)

9.7.2016 –         Spartan Sprint Košice 2016 (8. v kategorii, 45. celkem ze 4500 účastníků)

23.7.2016 –      Spartan Super Krynica 2016 (25. místo v kategorii, 58. celkem z 6198 účastníků)

24.7.2016 –      Spartan Beast Krynica 2016 (16. místo v kategorii, 42. celkem z 5422 účastníků)

13.8.2016 –      Redbull 400 ,,Nejtěžších 400 metrů v životě“ 2016, štafeta 5. místo

3.9.2016 –        Spartan UltraBeast Vechec 2016

 • (21. místo v open jednotlivci, 165.místo celkem z 2300 účastníků)

11.9.2016 –      Predátor Race Masakr 2016 (17. místo v kategorii, 28. celkem z 490 účastníků)

 • 1. místo za tým ,,Spartan Gym Devils“ v závodě PREDATOR RACE MASAKR 2016

29.10.2016 –    Predátor Run – Praha 2016 (34. místo v kategorii, 69. celkem z 1150 účastníků)

Nominace na mistrovství republiky v OCR do elitní vlny mezi TOP 200  členů ČR (umístění v první polovině vybraných jedinců).

Umístění v běžecké RunCzech lize v roce 2016 – z 1546 běžců v lize

 • Celkové umístění 458
 • Umístění v pohlaví 10
 • Umístění v povolání a pohlaví 8

 

Závody 2015
25.4.2015 –       Predator Race Drill 2015 (celkové 2. místo na a 1.místo za tým ,,Motoláci“) 

26.4.2015 –       Predator Race Brutal (9. místo celkové, 3.místo ve vlně, 1.místo za tým,,Motoláci“) 

15.8.2015 –       RedBull 400 ,,Nejtěžších 400 metrů v životě“ 

·         Celkové umístění 165.místo a ve vlně LL3 12.místo

4.10.2015 –       Predator Race Masakr (celkové 5. místo a 1. místo za tým ,,Motoláci“)

Závody 2014
Účastník WeRunPrague 10km – 4x , časy pod 40 min

Účastník H – triatlonů

2.místo ve čtyřboji 2014, 2015 (2x)

20.7.2014 – Houmrův trialton

31.5.2014 –       Spartan Race SPRINT (8. v open kategorii, 46. místo celkově z 2088)

21.6.2014 –       Spartan Race SUPER (5. v open kategorii, 15. místo celkově z 949)

17.8.2014 –       Spartan Race BEAST (6. v open kategorii, 22. místo celkově z 1013)

27.9.2014 –       Predator Race (1. místo ve vlně a 1. místo za tým ,,Motoláci“ )